Дома / Uncategorized / 13.04.2020 Повторување за магнетизмот

13.04.2020 Повторување за магнетизмот

За Цвета Колева

Наставник по Природни науки, Математика, Физика.

Провери

Резултати од регионален натпревар по физика

На регионалниот натпревар по физика кој се одржа на Природно математичкиот факултет во Скопје, нашиот …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *