Дома / Новости / Второ место на 23 Републички натпревар “Млади библиотекари”

Второ место на 23 Републички натпревар “Млади библиотекари”

Честитики за големиот успех на нашиот ученик Андреј Петровски и менторката Лидија Каратулкова!

Горди сме на вас и Ви посакуваме уште поголеми успеси

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Општинското основно училиште “Даме Груев”, врз основа на Правилникот за пофалби и награди на учениците распишува

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *