Дома / Е-НАСТАВА / 4 - ТО ОДДЕЛЕНИЕ / 23.04.2020 Pismena Proverka – Angliski

23.04.2020 Pismena Proverka – Angliski

За Рената Димитриевски

Наставник по Англиски јазик.

Провери

21.05.2020-контролни прашања

КОНТРОЛНИ-ПРАШАЊА-ПО-ТЕХНИЧКО-ОБРАЗОВАНИЕ-ЗА-IV-ОДДПреземи

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *