Дома / Е-НАСТАВА / 6 - ТО ОДДЕЛЕНИЕ / ПРИРОДНИ НАУКИ ЗА 6 ТО ОДД. / 28.04.2020 Запознавање со сили и движење

28.04.2020 Запознавање со сили и движење

За Цвета Колева

Наставник по Природни науки, Математика, Физика.

Провери

13.04.2020 Адаптација и камуфлажа

https://youtu.be/8nzlIb3f1_o На овој линк е видео лекцијата за Адаптација и камуфлажа.Вашите барања се дадени во …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *