сабота , ноември 17 2018
Дома / Соопштенија / Флаери за заштеда на вода и електрична енергија

Флаери за заштеда на вода и електрична енергија

Учениците направија  еко акција за залепување на флаерите по училници,ходници,тоалети,канцеларии

За webadmin

Провери

Извештај од регионален натпревар по Биологија

На  регионалниот натпревар по Биологија ,кој се одржа на 15.04.2018 год. во ООУ„Св.Кирил и Методиј“-Велес …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *