сабота , ноември 17 2018
Дома / Новости / Светски ден без автомобили

Светски ден без автомобили

Денес во нашето училиште беше одбележан светскиот ден без автомобили.

За webadmin

Провери

Извештај од Државен натпревар по Биологија

На државниот натпревар по Биологија кој се одржа на 20-ти Мај на Природно-математичкиот факултет во …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *