Дома / Новости / Прием на првачиња

Прием на првачиња

На нашите првачиња им посакуваме среќен почеток и уште посреќни училишни денови. Ви посакуваме да сте здрави, многу среќни, да бидете вредни, искрени и исполнителни бидејќи тоа е клучот до успехот.

Наполнете ги ранчињата со многу, многу нови знаења❤

ПРВАЧИЊА СРЕЌНО💕

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Хуманоста пред сè!

Учениците од нашето училиште кои се членови во Драмската секција на ден 21.3.2024 година во …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *