Дома / Новости / Посета на музејот на Македонската борба за независност

Посета на музејот на Македонската борба за независност

🇲🇰Нашите ученици од седмо и осмо одделение денес во посета на музејот на Македонската борба за независност🇲🇰

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Ден на планетата Земја

Целта на одбележувањето на ,,Денот на планетата Земја“ е да се подигне нивото на свесност …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *