Дома / Новости / Извештај од активностите од денот на пролетта П.У. с.Ногаевци

Извештај од активностите од денот на пролетта П.У. с.Ногаевци

За Систем Администратор

Провери

Среќен 8-ми Mарт !!!

На сите припаднички на понежниот пол им го честитаме меѓународниот ден на жената 8ми Март! …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *