Дома / Новости / Денес, нашите првачиња ги посети Дедо Мраз и им подари пакетчиња

Денес, нашите првачиња ги посети Дедо Мраз и им подари пакетчиња

💫💫Новогодишните пакетчиња се донација по иницијатива на Александар Јанкоски💫💫

Благодариме❤️

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Хуманоста пред сè!

Учениците од нашето училиште кои се членови во Драмската секција на ден 21.3.2024 година во …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *