петок , февруари 23 2018
Соопштенија
Дома / Новости / Новогодишни еко работилници

Новогодишни еко работилници

Учениците од одделенска настава, заедно со нивните наставнички, изработуваа новогодишни украси од еко материјали.

За webadmin

Провери

Патронат ООУ„ Даме Груев “-Градско

По повод патрониот празник на нашето училиште,

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *