Дома / Е-НАСТАВА / 3 - ТО ОДДЕЛЕНИЕ / ПРИРОДНИ НАУКИ ЗА 3 ТО ОДД. / 23.04.2020г Природни науки Избор на храна

23.04.2020г Природни науки Избор на храна

За Верица Манева

Наставник по одделенска настава.

Провери

12.05.2020г.Природни науки Колку шеќер содржат најомилените пијалоци?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *