Дома / Новости / СРЕЌНА НОВА 2023 ГОДИНА

СРЕЌНА НОВА 2023 ГОДИНА

Во името на целиот колектив на ООУ„Даме Груев“- Градско, на сите ученици им посакуваме весел и безгрижен распуст и им ги честитаме претстојните празници 🎄

Се гледаме повторно на 18.1.2023 година

🎄 СРЕЌНА НОВА ГОДИНА 🎄

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Светот на Биби

Мултимедијалниот проект “Светот на Биби” кој има за цел да ги едуцира најмладите, да учат …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.