Дома / Новости / Одбележување на Европски училишен спортски ден 2023

Одбележување на Европски училишен спортски ден 2023

✅️Ученици од нашето училиште, беа дел од активностите по повод одбележување на Европски училишен спортски ден 2023

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Градската библиотека “Гоце Делчев” – Велес, го одбележа својот патронен празник,152 години од раѓањето на македонскиот деец Гоце Делчев.

По тој повод во библиотеката се одржа пригодна програма на која се доделија многубројни награди. …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *