Дома / Новости / Ве покануваме заеднички да ја почувствуваме новогодишната магија

Ве покануваме заеднички да ја почувствуваме новогодишната магија

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Хуманоста пред сè!

Учениците од нашето училиште кои се членови во Драмската секција на ден 21.3.2024 година во …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *