Дома / Е-НАСТАВА / 4 - ТО ОДДЕЛЕНИЕ / ОПШТЕСТВО ЗА 4 ТО ОДД. / 11.05.2020-Симболи на локална заедница

11.05.2020-Симболи на локална заедница

Општина Градско одележа 22 години од своето постоење | Сител ...
Општина Градско - Wikiwand

-Препишете си го планот во тетратките и нацртајте си ги симболите на нашата општина

За Маја Милосављевиќ

Наставник по одделенска настава.

Провери

24.04.2020-Фирми,претпријатија

Фирми-и-претпријатијаПреземи

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *