Дома / Е-НАСТАВА / 5 - ТО ОДДЕЛЕНИЕ / ОПШТЕСТВО ЗА 5 ТО ОДД. / 06.05.2020г Основни проблеми на светот и во Р.Македонија

06.05.2020г Основни проблеми на светот и во Р.Македонија

За Верица Манева

Наставник по одделенска настава.

Провери

29.04.2020г,,Р.Македонија и европската интеграција,,

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *