Дома / Огласна табла / Огласна табла за вработени / Соопштение за неработен ден

Соопштение за неработен ден

По повод празникот Св. Кирил и Методиј – Ден на сесловенските просветители, им се соопштува на учениците и вработените при ООУ “Даме Груев” Градско дека на ден 24.05.2021 (Понеделник) нема да се изведува настава.

ООУ Даме Груев на сите ученици и вработени им го честита празникот.

За ООУ "Даме Груев" Градско

Провери

Распоред на часеви (предметна настава) од 01.03.2021

Распоред на часеви за учениците од предметна настава во централното училиште. Преземи

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *