Дома / Е-НАСТАВА / 4 - ТО ОДДЕЛЕНИЕ / 28.04.2020 Звук (Тест )

28.04.2020 Звук (Тест )

Ученици Решете го тестот подолу и пратете ми го во порака.

За Виолета Божинова

Наставник по одделенска настава.

Провери

21.05.2020-контролни прашања

КОНТРОЛНИ-ПРАШАЊА-ПО-ТЕХНИЧКО-ОБРАЗОВАНИЕ-ЗА-IV-ОДДПреземи

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *