Дома / Uncategorized / 1 Април – Ден на шегата

1 Април – Ден на шегата

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Резултаи од општински натпревар по Англиски јазик

На општинскиот натпревар по Англиски јазик, кој што се одржа во училиштето Васил Главинов во …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *