Дома / Е-НАСТАВА / 4 - ТО ОДДЕЛЕНИЕ / 04.05.2020- наставни листови

04.05.2020- наставни листови

Решете ги наставните листови и доставете ми ги во порака.

За Виолета Божинова

Наставник по одделенска настава.

Провери

21.05.2020-контролни прашања

КОНТРОЛНИ-ПРАШАЊА-ПО-ТЕХНИЧКО-ОБРАЗОВАНИЕ-ЗА-IV-ОДДПреземи

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *