Дома / Новости / Хуманитарна акција и активности по повод Патрониот празник на училиштето

Хуманитарна акција и активности по повод Патрониот празник на училиштето

За ООУ "Даме Груев" Градско

Провери

Ден на планетата Земја

Целта на одбележувањето на ,,Денот на планетата Земја“ е да се подигне нивото на свесност …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *