Дома / Новости / Среќно првачиња!

Среќно првачиња!

Првачиња наши драги!

Ви посакуваме да сте здрави, многу среќни, да бидете воспитани, паметни деца, храбро да чекорите на патот кон успехот и да бидете наша гордост и радост.

Ви посакуваме среќен почеток на едно ново поглавје од вашите животи, во новата учебна година. Наполнете ги ранчињата со многу, многу нови знаења❤

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Недела на спортот

Со цел поттикнување на младите повеќе да спортуваат и да се рекреираат, и да се …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *