Дома / Новости / Среќен 8-ми Mарт !!!

Среќен 8-ми Mарт !!!

🌸На сите припаднички на понежниот пол им го честитаме меѓународниот ден на жената 8ми Март!

🌸Ви посакуваме да бидете почитувани, среќни и успешни секој ден!

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Градската библиотека “Гоце Делчев” – Велес, го одбележа својот патронен празник,152 години од раѓањето на македонскиот деец Гоце Делчев.

По тој повод во библиотеката се одржа пригодна програма на која се доделија многубројни награди. …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *