Дома / Новости / Со низа активности го одбележавме 21 Март – Денот на пролетта и екологијата

Со низа активности го одбележавме 21 Март – Денот на пролетта и екологијата

🌞Нашите ученици од одделенска настава преку различни ликовни работилници испратија пораки за зачувување на животната средина и за почиста околина‼️

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Хуманоста пред сè!

Учениците од нашето училиште кои се членови во Драмската секција на ден 21.3.2024 година во …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *