Дома / Uncategorized / Соопштение

Соопштение

Почитувани ученици и родители, ве известуваме дека согласно одлуката на МОН и СОНК, од утре започнуваме со редовна настава!

https://mon.gov.mk/content/?id=4703&fbclid=IwAR2PJq9V47455X3wlu72ioVMk-Qtrl53ebDmpyym5Ftx7pG7nTXsZq0smNk

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Хуманоста пред сè!

Учениците од нашето училиште кои се членови во Драмската секција на ден 21.3.2024 година во …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *