Дома / Новости / Соопштение за упис на првачиња во учебната 2021/22

Соопштение за упис на првачиња во учебната 2021/22

За ООУ "Даме Груев" Градско

Провери

Резултати од државен натпревар (прво место за нашата ученичка)

На 04.05.2021 во училиштето ,,Васил Главинов ” во Велес беа доделени наградите од 58- от …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *