Дома / Новости / Прием на првачиња

Прием на првачиња

На нашите првачиња им посакуваме среќен почеток и уште посреќни училишни денови. Ви посакуваме да сте здрави, многу среќни, да бидете вредни, искрени и исполнителни бидејќи тоа е клучот до успехот.

Наполнете ги ранчињата со многу, многу нови знаења❤

ПРВАЧИЊА СРЕЌНО💕

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

На 05.04.2024 г. се одржа регионален натпревар по Природни науки за VI одделение,организиран од Македонско биолошко друштво-Скопје

На 05.04.2024 г. се одржа регионален натпревар по Природни науки за VI одделение,организиран од Македонско …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *