Дома / Новости / Прием на првачиња во учебната 2020-21

Прием на првачиња во учебната 2020-21

Добро ни дојдовте првачиња во “Царството на знаењето”📖
Среќно‼
Ви посакуваме да бидете секогаш радосни, мотивирани, вредни, истрајни и храбро да чекорите кон исполнувањето на вашите желби и идеали!✔✔✔
Имајте среќна и успешна година!❤❤❤

За ООУ "Даме Груев" Градско

Провери

Хуманоста пред сè!

Учениците од нашето училиште кои се членови во Драмската секција на ден 21.3.2024 година во …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *