Дома / Новости / Пригодна програма по повод најголемиот христијански празник Велигден

Пригодна програма по повод најголемиот христијански празник Велигден

Ве очекуваме‼️

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Хуманоста пред сè!

Учениците од нашето училиште кои се членови во Драмската секција на ден 21.3.2024 година во …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *