Дома / Новости / По повод меѓународниот ден на жената 8- ми Март учениците од одделенска настава заедно со нивните наставнички подготвија пригодна програма

По повод меѓународниот ден на жената 8- ми Март учениците од одделенска настава заедно со нивните наставнички подготвија пригодна програма

Среќен празник, бидете среќни, сакани и почитувани секој ден

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

На 05.04.2024 г. се одржа регионален натпревар по Природни науки за VI одделение,организиран од Македонско биолошко друштво-Скопје

На 05.04.2024 г. се одржа регионален натпревар по Природни науки за VI одделение,организиран од Македонско …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *