Дома / Новости / Новогодишната работилница по повод Денот на училиштето

Новогодишната работилница по повод Денот на училиштето

👉Нашите вредни и креативни ученици и наставнички, на новогодишната работилница по повод Денот на училиштето, изработија прекрасни новогодишни украси🎄🧨🎈🎉🎊🎉❤️ Работилниците поминаа во пријатна, опуштена и новогодишна атмосфера, која придонесе за насмевки и среќа кај нашите ученици🥰

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Хуманоста пред сè!

Учениците од нашето училиште кои се членови во Драмската секција на ден 21.3.2024 година во …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *