Дома / Новости / Нашите дечиња од прво одделение во “РАБОТИЛНИЦАТА НА ДЕДО МРАЗ”

Нашите дечиња од прво одделение во “РАБОТИЛНИЦАТА НА ДЕДО МРАЗ”

Прекрасна атмосфера, радост, среќа, насмевки на лицата и новогодишна магија

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Хуманоста пред сè!

Учениците од нашето училиште кои се членови во Драмската секција на ден 21.3.2024 година во …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *