Дома / Новости / Литературен и ликовен конкурс по повод 8-ми март празникот на жената

Литературен и ликовен конкурс по повод 8-ми март празникот на жената

🌸Учество можат да земат сите ученици од прво до деветто одделение.

🌼Творбите да се достават најдоцна до 8-ми март во просториите на стручната служба.

🌺Ве очекуваме!

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Хуманоста пред сè!

Учениците од нашето училиште кои се членови во Драмската секција на ден 21.3.2024 година во …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *