Дома / Новости / Ликовно креативни равотилници – Изработка на колаж од природен материјал “Патронот на нашето училиште”

Ликовно креативни равотилници – Изработка на колаж од природен материјал “Патронот на нашето училиште”

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Хуманоста пред сè!

Учениците од нашето училиште кои се членови во Драмската секција на ден 21.3.2024 година во …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *