Дома / Новости / Известивање од Министерство за образование и наука 29.09.2020

Известивање од Министерство за образование и наука 29.09.2020

За Систем Администратор

Провери

Општинското основно училиште “Даме Груев”, врз основа на Правилникот за пофалби и награди на учениците распишува

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *