Дома / Новости / Драги наши првачиња, со нетрпение ве очекуваме

Драги наши првачиња, со нетрпение ве очекуваме

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Општинското основно училиште “Даме Груев”, врз основа на Правилникот за пофалби и награди на учениците распишува

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *