Дома / Новости / Донацијата на ранци и училишен прибор од РЕЧ-ИНТЕРГРАДБА И НЕДВИЖНОСТИ

Донацијата на ранци и училишен прибор од РЕЧ-ИНТЕРГРАДБА И НЕДВИЖНОСТИ

Сакаме да упатимиме огромна благодарност за покажаната несебична хуманост, за желбата на РЕЧ-ИНТЕРГРАДБА И НЕДВИЖНОСТИ за донацијата на ранци и училишен прибор во нашето училиште.

Секое дете заслужува насмевка на лицето❤️

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Хуманоста пред сè!

Учениците од нашето училиште кои се членови во Драмската секција на ден 21.3.2024 година во …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *