Дома / Новости / Децата се најголемото богатство и украс кој еден свет може да го има Да ги почитуваме нивните права!

Децата се најголемото богатство и украс кој еден свет може да го има Да ги почитуваме нивните права!

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Градската библиотека “Гоце Делчев” – Велес, го одбележа својот патронен празник,152 години од раѓањето на македонскиот деец Гоце Делчев.

По тој повод во библиотеката се одржа пригодна програма на која се доделија многубројни награди. …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *