Дома / Новости / Детска новогодишна претстава “Зизи куку мјау мјау”

Детска новогодишна претстава “Зизи куку мјау мјау”

🎯Денес видовме еден куп среќа.

❤️По направена ретроспектива на денот кој поминал сфаќаме дека не постои ништо повредно од детската искрена насмевка, ведрина и позитивна енергија‼️‼️‼️

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

На 05.04.2024 г. се одржа регионален натпревар по Природни науки за VI одделение,организиран од Македонско биолошко друштво-Скопје

На 05.04.2024 г. се одржа регионален натпревар по Природни науки за VI одделение,организиран од Македонско …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *