Дома / Новости / Денес, нашите првачиња ги посети Дедо Мраз и им подари пакетчиња

Денес, нашите првачиња ги посети Дедо Мраз и им подари пакетчиња

💫💫Новогодишните пакетчиња се донација по иницијатива на Александар Јанкоски💫💫

Благодариме❤️

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Градската библиотека “Гоце Делчев” – Велес, го одбележа својот патронен празник,152 години од раѓањето на македонскиот деец Гоце Делчев.

По тој повод во библиотеката се одржа пригодна програма на која се доделија многубројни награди. …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *