Дома / Новости / Априлијада 2023

Априлијада 2023

Почитувани наши дечиња,

Ве покануваме на 31 март, на нашиот организиран настан по повод Денот на шегата
🎭Априлијада 2023🎭
🥳Ве очекуваат многу забава и изненадувања🎉

прилијада 2023🎭
🥳Ве очекуваат многу забава и изненадувања🎉

За Вања Јовановска

Педагог во ООУ Даме Груев Градско.

Провери

Хуманоста пред сè!

Учениците од нашето училиште кои се членови во Драмската секција на ден 21.3.2024 година во …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *