Дома / Uncategorized / Активности по повод 1ви март (доаѓањето на пролетта)

Активности по повод 1ви март (доаѓањето на пролетта)

За ООУ "Даме Груев" Градско

Провери

Ден 1️⃣

Изразување на детската креативност и фантазија на тема “Мојата новогодишна порака до….” Презентација “Спортот како …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *