Дома / Е-НАСТАВА / 5 - ТО ОДДЕЛЕНИЕ / ЛИКОВНО ОБРАЗОВАНИЕ ЗА 5 ТО ОДД. / 29.04.2020г.,,Илустација на песната за Гоце,,-гваш

За Верица Манева

Наставник по одделенска настава.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *