Дома / Е-НАСТАВА / 4 - ТО ОДДЕЛЕНИЕ / ОПШТЕСТВО ЗА 4 ТО ОДД. / 26.05.2020-Јавни прашања и проблеми во општината

26.05.2020-Јавни прашања и проблеми во општината

За Маја Милосављевиќ

Наставник по одделенска настава.

Провери

14.04.2020-Органи на општината

Органи-на-општинатаПреземи

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *