Дома / Е-НАСТАВА / 4 - ТО ОДДЕЛЕНИЕ / ПРИРОДНИ НАУКИ ЗА 4 ТО ОДД / 22.05.2020-Истражување на висината и јачината на звукот

22.05.2020-Истражување на висината и јачината на звукот

Звук by Aida Petrovska - issuu

За Маја Милосављевиќ

Наставник по одделенска настава.

Провери

11.05.2020-КАКО ПАТУВА ЗВУКОТ

понеделник-11.5.2020Преземи

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *