Дома / Е-НАСТАВА / 4 - ТО ОДДЕЛЕНИЕ / 21.05.2020-контролни прашања

21.05.2020-контролни прашања

За Виолета Божинова

Наставник по одделенска настава.

Провери

21.05.2020-писмена проверка

Писмено-проверување-по-математикаПреземи Perimetar-i-plostina-4-oddПреземи

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *