Дома / Е-НАСТАВА / 3 - ТО ОДДЕЛЕНИЕ / ПРИРОДНИ НАУКИ ЗА 3 ТО ОДД. / 21.04.2020г.Одржување на здравјето

21.04.2020г.Одржување на здравјето

За Верица Манева

Наставник по одделенска настава.

Провери

12.05.2020г.Природни науки Колку шеќер содржат најомилените пијалоци?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *