Дома / Е-НАСТАВА / 4 - ТО ОДДЕЛЕНИЕ / МАТЕМАТИКА ЗА 4 ТО ОДД / 15.05.2020-Мерки за должина,маса,зафатнина-повторување

15.05.2020-Мерки за должина,маса,зафатнина-повторување

За Маја Милосављевиќ

Наставник по одделенска настава.

Провери

20.05.2020-Пиктограм

пиктограмПреземи

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *