Дома / Е-НАСТАВА / 2 - РО ОДДЕЛЕНИЕ / ОПШТЕСТВО ЗА 2 РО ОДД. / 15.05.2020-Движење на улица и пат

15.05.2020-Движење на улица и пат

Ова се новите имиња на улиците во Скопје | Бриф
Проверете пред да тргнете на пат: Состојба на патиштата – Kurir.mk

За Маја Милосављевиќ

Наставник по одделенска настава.

Провери

13.05.2020 – Сообраќајни знаци

Vtoro_Opstestvo_Soobrakajni-znaci_Slaveva-Biljana_OU-Dame-Gruev-GradskoПреземи

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *